Angielski Online

Kwatery Kołobrzeg, tanie kwatery w Kołobrzegu

Kwatery Kołobrzeg, tanie kwatery w Kołobrzegu Odwiedzając stronę internetową kolobrzeg-wczasy. pl, z pewnością zauważymy od razu, że jest to korzystna cenowo oferta noclegowa, dzięki której będziemy mogli wybrać się na świetne i udane wczasy do Kołobrzegu, który bez dwóch zdań jest jednym z największych kurortów turystycznych w okolicy. Jeśli zdecydujemy się już jaki termin będzie dla nas odpowiedni, warto skontaktować się z właścicielami telefonicznie w celu rezerwacji pokoju w danym terminie, ponieważ jeśli tego nie wykonamy odpowiednio wcześnie, może okazać się, że nie będzie już wolnych miejsc. Prowadzona przez nas willa w Kołobrzegu z pewnością świetnie sprawdzi się jako miejsce dla ludzi nastawionych na pełen komfort. Przytulne pokoje na pewno sprostają Państwa oczekiwaniom. Ponadto, naszym atutem jest lokalizacja przy samej plaży. Tylko 5 minut spaceru będzie wystarczyło, byście oddali się w pełni nadmorskiemu odpoczynkowi Próżno szukać równie urokliwego rozwiązania urlopowego, patrząc na ofertę kwater blisko morza w Kołobrzegu. Kwatery prywatne, które proponujemy obejmują zarazem noclegi dla rodzin, jak i ludzi podróżujących w parach. Ponadto na życzenie gości gwarantujemy za darmo sprzęt plażowy, jak leżaki czy koce. W zasięgu wzroku zlokalizowane są też sklepy i stołówki. Zachęcamy serdecznie do zajrzenia na naszą stronę i rezerwacji terminów. Jak trafić na nas w sieci? Wpisanie frazy tanie kwatery Kołobrzeg wystarczy w zupełności.

Szczegóły strony www.kolobrzeg-wczasy.pl:

Podlinkuj stronę www.kolobrzeg-wczasy.pl:

Kwatery Kołobrzeg, tanie kwatery w Kołobrzegu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 49

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Pensjonat, Apartamenty, noclegi | Wakacje, wczasy nad morzem - Władysławowo »

    Pensjonat, Apartamenty, noclegi | Wakacje, wczasy nad morzem - Władysławowo

    Zapraszamy na wakacje nad morzem, do spędzenia miłych chwil w naszym pensjonacie Martii w Władysławowie .
    W propozycji dysponujemy komfortowo wyposażone: pokoje, studia oraz apartamenty. Wszystkie pokoje, studia i apartamenty posiadają łazienki, TV kablową i internet bezprzewodowy. Poza tym w apartamentach i studiach do Waszej dyspozycji są bogato wyposażone aneksy kuchenne.
    Zapraszamy do zobaczenia wirtualnych prezentacji, które pozwolą dokładnie przyjrzeć się temu co mamy do zaproponowania naszym Wczasowiczom. Wystarczy jeden klik na wybrany pokój w górnej lub dolnej części strony .
    Jeżeli wybierzesz na wczasy nad morzem Władysławowo apartamenty nasze będą najlepszym wyborem. Władysławowo Noclegi czekają na Ciebie.
    W pensjonacie Martii nie pominęliśmy naszych najmłodszych i najbardziej wymagających Gościach czyli dzieciach. Na rześkim powietrzu mogą one spędzić przyjemnie czas używając z specjalnie dla nich stworzonego placu zabaw: huśtawki, zjeżdżalnia, piaskownica i więcej. Zabawki przeznaczone dla najmłodszych są nowiutkie i w pełni bezpieczne. Plac zabaw znajduje się w otoczeniu przepięknej zieleni. Ręczymy luksus zabawy i bezpieczeństwo.
    W naszym pensjonacie możesz zarezerwować pokój, studio, apartament w taki sposób, który odpowiada Ci najbardziej. Przez cały tydzień, całą dobę, do Twojej dyspozycji jest możliwość rezerwacji on-line. Wybierz pokój, dogodny czas, zarezerwuj i uiść przedpłatę bezpośrednio na nasze konto bankowe.

    Data dodania: 31 03 2013 · szczegóły wpisu »
  • Apartamenty Władysławowo »

    Apartamenty Władysławowo

    Apartament Arisa to idealnie miejsce na wakacyjny wypoczynek nad polski morzem. Tylko tutaj możesz uzyskać odpowiedniej jakości komfort zamieszkania, tylko tutaj znajdziesz apartament blisko morza i centrum kurortu Władysławowo. Dlatego nie czekaj dłużej, wybierz najlepsze miejsce na wakacyjny pobyt już teraz, postaw na najdoskonalsze propozycje wakacyjne

    Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
  • Noclegi Karwia »

    Noclegi Karwia

    Zapraszamy na niezapomniany wypoczynek do Karwi - miejscowość zlokalizowana blisko Władysławowa i Jastrzębiej Góry. Obiekt funkcjonuje w sezonie letnim w lipcu oraz sierpniu. Kwatera położona jest w centrum Karwi, w pobliżu barów i sklepów, do plaży bardzo blisko ok 150 metrów. Plaża jest piaszczysta z drobnym, jasnym piaskiem. Oferujemy pobyt w komfortowych, dobrze wyposażonych pokojach z tv i łazienkami, na piętrze pokoje posiadają dodatkowo balkony. Pokoje są 2/3/4 osobowe. Podczas pobytu można skorzystać z bezpłatnego internetu bezprzewodowego Wi-Fi i wypożyczyć rowery. Na terenie działki pizzeria oraz kilka barów. Możliwość pozostawienia bezpłatnie samochodu na terenie posesji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą i zdjęciami na stronie internetowej www. W ofercie również pokoje położone bliżej plaży - pokoje Emilia oraz kwatery "Przy Lesie".

    Data dodania: 17 11 2013 · szczegóły wpisu »
  • Wynajem kwater u JL Baltic w Kołobrzegu »

    Wynajem kwater u JL Baltic w Kołobrzegu

    Kwatery prywatne u J&L Baltic w Kołobrzegu to idealne miejsce do spędzenia wolnego czasu oraz sposób na super odpoczynek i pełen relaks. Kwatery prywatne u J&L Baltic to oaza ciszy i spokoju. Obiekt znajduje się w południowej dzielnicy Uzdrowiska Kołobrzeg, z dala od tłumu ludzi i zgiełku miasta. Oferujemy noclegi w pięknej, malowniczej okolicy, z czystym nadmorskim, świeżym powietrzem oraz krajobrazem. Obiekt polecamy szczególnie osobom ceniącym ciszę i spokój, z dala od zatłoczonych miejsc oraz chcącym prawdziwie wypocząć od codziennego życia.
    Mamy do dyspozycji pokoje 2,3 osobowe oraz apartament (2 pokoje, 2 łazienki, osobna kuchnia, weranda, osobne wejście/wyjście, wejscie na ogród z pawilonem letnim i plac zabaw dla dzieci). Nasz obiekt jest dostępny całorocznie. Dodatkowy opis:
    Letni pawilon w ogrodzie do dyspozycji - idealny na grilla.
    - Pobyt rozpoczyna się od godziny 14:00 w dniu przyjazdu a kończy się o godziny 11:00 ostatniego dnia pobytu.
    - Rezerwacja ważna po wpłaceniu 50% zaliczki w dniu dokonania rezerwacji.
    - Na terenie posesji jest dostępny bezpłatny internet WI-FI
    - telewizja cyfrowa w wybranych pokojach
    - Posesja położona jest 5 min do centrum i 5 min do Morza (samochodem)
    - Plac zabaw dla dzieci (huśtawka, piaskownica, domek dla dzieci).
    - Na każdym piętrze znajduje się miejsce do sporządzenia posiłku (talerze, czajnik bezprzewodowy, sztućce)
    - Sympatyczni gospodarze

    Data dodania: 04 08 2014 · szczegóły wpisu »
  • Rowy pokoje »

    Rowy pokoje

    Serdecznie zapraszamy do wynajęcia domu letniskowego Mory. Obiekt posiada trzy sypialnie 2 osobowe i jedną sypialnie 3 osobową. Dostępne jest także łóżeczko dla dziecka i krzesełko. W domu są dwie łazienki z prysznicami. Dodatkowo dom wyposażony jest w w pełni wyposażoną kuchnie, kominek, jadalnie i kącik wypoczynkowy. Do dyspozycji naszych gości udostępniamy dwa TV SAT, ekspres do kawy, grill, pralka, sprzęt plażowy, jak również stół do ping ponga, piłkarzyki oraz piaskownica. Teren jest ogrodzony z miejscami parkingowymi. Dla doskonałego wypoczynku gości są udostępnione meble ogrodowe. Dom jest zlokalizowany 15 minut spacerkiem od morza. W nieopodal znajdują się lasy, ścieżka rowerowa, którą można dojechać do centrum miasta. Niedaleko znajduje się Słowiński Park Narodowy, a także jezioro Gardno i kanał łączący morze z jeziorem z miejscami do wędkowania. Blisko domu mieści się duży plac zabaw z boiskiem do gry w piłkę.

    Data dodania: 09 03 2015 · szczegóły wpisu »
  • Pokoje Gościnne Zosia »

    Pokoje Gościnne Zosia

    Zapraszamy Państwa na wypoczynek do naszego Domu Gościnnego położonego w pięknej nadmorskiej miejscowości Władysławowo. Oferujemy pokoje 2, 3, 4, 5 i 6-cio osobowe wygodnie umeblowane i w pełni wyposażone we wszystko co niezbędne do wypoczynku i codziennej egzystencji.Internet Tv, parawany, czajniki bezprzewodowe to wszystko m/innymi oddajemy do Waszej dyspozycji.Obiekt jest ogrodzony z miejscem do grilowania, parking oraz plac zabaw dla dzieci tuż przy posesji. Nasz obiekt znajduje się w cichej i spokojnej dzielnicy Władysławowa tuż przy parku z dala od letniego zgiełku, ale i też nie za daleko do centrum i morza. 1000m. spacerkiem do plaży pozwoli Państwu zapoznać się z atrakcjami Władysławowa. Władysławowo to nie tylko czysta i duża plaża,. to także baza wypadowa do Gdańska, Gdyni czy Sopotu, to też dziesiątki km. ścieżek rowerowych. Jedyny Ocean Park w Polsce to zaledwie 5 min. drogi od nas. Dogodny dojazd dla gości z własnym transportem jak i podróżujących koleją i transportem autobusowym, to tylko 600 m. od stacji. Sklep i stołówka w pobliżu kwatery. Serdecznie zapraszamy, miło nam będzie gościć Państwa u nas.

    Data dodania: 08 05 2015 · szczegóły wpisu »
  • Domek letniskowy nad morzem w Darłowie (do wynajęcia) »

    Domek letniskowy nad morzem w Darłowie (do wynajęcia)

    Wakacje nad spokojnym, polskim morzem na wyciągnięcie ręki! Zapraszamy do świetnie usytuowanego domku letniskowego. Nasz domek położony jest w Darłowie (w dzielnicy Darłówko Zachodnie) - tuż za wydmami - bardzo blisko morza! Na ogrodzonej działce o znacznej powierzchni znajduje się wyłącznie jeden domek letniskowy. Jest tutaj sporo miejsca, nawet jeśli nasi goście zaparkują trzy samochody. Domek letniskowy jest w pełni wyposażony i posiada 3 oddzielne sypialnie. Domek wynajmujemy dla maksymalnie sześciu osób.W domku letniskowym Parkowa 13 znajdziesz spokój, oraz duży komfort. Nie jest to przepełniony ośrodek z wieloma domkami, ale uroczy domek letniskowy położony w spokojnej alejce. Najbliższe otoczenie domku to piękny park. Do centrum darłówka spokojny spacer zajmie zaledwie kilka minut. Nie zwlekaj! Zarezerwuj najlepszy termin ana wakacje już dziś!

    Data dodania: 20 02 2016 · szczegóły wpisu »
  • Nocleg Kołobrzeg Apartamenty na wynajem »

    Nocleg Kołobrzeg Apartamenty na wynajem

    Jeżeli potrzebny jest Ci apartament w Kołobrzegu, musisz poznać nasze propozycje! Można powiedzieć, że obydwa apartamenty złożone są z pokoju dziennego (warto od razu podkreślić, że pokój dzienny połączony jest z aneksem kuchennym), sypialni i łazienki.
    Nie sposób też nie wspomnieć o pewnych atutach, przez co należy rozumieć podgrzewanie podłogowe, całkowite wyposażenie sanitarne, łóżeczko dziecięce, balkon oraz strzeżony parking. Co do ceny, cena waha się od 200 do 400 zł za dobę (cena zależna jest od terminu). Co do proponowanych cen, cena waha się od 200 do 400 zł za dobę (ma to związek, z tym że cena zależna jest od terminu). Serdecznie zapraszamy już w tym momencie do wejścia na stronę, zapoznaniu się ze szczegółową ofertą naszej firmy oraz do rezerwowania wolnych terminów jak najszybciej.

    Data dodania: 22 12 2018 · szczegóły wpisu »
  • Domki nad Morzem Bałtyckim »

    Domki nad Morzem Bałtyckim

    Firma domeksalino. pl oferuje fantastyczne domki letniskowe. W ofercie zawarto m. in. domki nad Morzem Bałtyckim, zachęcające zapierającą dech w piersiach okolicą i dogodną lokalizacją, a także, dla osób odwiedzających Kaszuby domki wakacyjne nad samym jeziorem. Domeksalino. pl może pochwalić się bardzo wysokim standardem oferowanych noclegów, niekwestionowaną wygodą oraz wyjątkowo korzystną lokalizacją. Domki na Kaszubach umożliwią oddalenie się od dźwięków miasta i wyciszyć się w otoczeniu natury. Decydując się na domki nad jeziorem Kaszuby będą z pewnością najlepszym wyborem, również ze względu na tradycje i folklor tego regionu. Oferta firmy będzie idealna dla osób, które cenią sobie spokój i aktywny wypoczynek, z dala od pośpiechu i pracy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

    Data dodania: 11 07 2019 · szczegóły wpisu »
  • Apartamenty w Krynicy Morskiej, Obsługa wynajmu HoliApart »

    Apartamenty w Krynicy Morskiej, Obsługa wynajmu HoliApart

    W HoliApart. com oferujemy wynajem apartamentów w Krynicy Morskiej, Stegnie i innych miejscowościach turystycznych. Apartamenty są przestronne i komfortowe, z dala od tłumów i hałasu. Obsługujemy wynajem krótkoterminowy obiektów turystycznych i apartamentów w Krynicy Morskiej, Stegnie, Gdańsku i innych miejscowościach turystycznych.
    Posiadamy w ofercie apartamenty w Krynicy Morskiej Gdańska 52 - przestronne, 2-4 pokojowe apartamenty mogące przyjąć do 8 osób. Znajduje się on 600 metrów do morza i tylko 150 od zalewu wiślanego.
    Drugim naszym obiektem jest Krynica Morska Gdańska 19- Apartamenty Stenga. Znajduje się w nim 6 apartamentów 2 pokojowych 4-6 osobowych, z dostępem do dwóch kuchni z jadalniami. W obiekcie do dyspozycji znajduje się także kącik zabaw dla dzieci, taras, oferujemy Wi-Fi. Apartamenty Stenga znajdują się 800 metrów do morza, oraz 300 od zalewu wiślanego.
    HoliApart dla właścicieli obiektów i apartamentów oferuje zarządzanie wynajmem krótkoterminowym kompleksowo, oferując stały zysk dla właścicieli nieruchomości oraz przejmując wszystkie obowiązki związane z obsługą wynajmu krótkoterminowego.

    Data dodania: 13 11 2019 · szczegóły wpisu »
Copyright 2006 - 2020 English Best, Computer Best s.c. // English Best Sp. z o.o.